Menü

Ukash Para Yatırma

18 Ağustos 2016 - Genel

Bet10 ve diğer oyun sitelerinden ukash için para yatırmak istiyorsanız elinizde bulunan 19 haneli pin kodunuz 633718025 başlıyor ise  Ukashkart.gen.tr ekibi ile temasa geçerek  kodunuzu onaylatmanız gereklidir.Bazı durumlarda kullanıcıların ukash kodları doğru olmasına rağmen Bet10 gibi ukash geçen sitelerde para yatırma işlemi başarısız olmaktadır.Lütfen Ukash kodunuzu içeren bir e-postayı CSDE@Ukash.com adresine gönderiniz. Eğer ingilizce biliyorsanız 00 800 000 85274 numaralı telefondan Ukash ile irtibata geçebilir, Ukash kodunuzu daha çabuk onaylatabilirsiniz.

Ukash para yatırma işlemlerimizden sitemizden almak istediğiniz kart miktarını belirledikten sonra canlı destek veya çağrı merkezi telefon numaralarımızdan bizi arayarak ileşime geçebilir ve kaç Euroluk kart almak istiyorsanuz 5 dk içinde temin edebiliyorsunuz.

2011 yılından sonra sistemlerine ukash kart kullanımıda entegre eden Bets10 ile anında para çekebilir veya ukash ile para yatırabilirsiniz.Ukash kartıları ülkemizde resmi satış sitelerinden(www.ukashkart.gen.tr) satın alabilirsiniz.Almış olduğunuz ukash kartı her hangi bir sitede kullanırken bölemezsiniz.Kart içindeki miktarı bölmek veya başka para birimine çevirmek için ukash.com adresine gidiniz.

Not: İlk para yatırma bonusu yalnızca kredi kartı ve e-cüzdan ile yapacağınız para yatırma işlemlerinde alınabilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Ukash Mondetech başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir