Menü

Ukash Nasıl Kullanılır

18 Ağustos 2016 - Genel

Ön ödemeli kart sistemleri arasında en hızlı ve aktif olarak çalışan ukash kartların kullanımı çok basittir.Ukashkart.gen.tr olarak satış ve canlı destek sistemlerimiz 3D secure ve SSL sertifikaları ile korumaktadır.Yeni başlanayan kullanıcılarımız ukash kart alımı yaparken kendilerine kredi kartı gibi bir kart geliceğini zannetmektedir.Ukash kart sistemi tamamen internet üzerinden çalışan sanal bir kredi kartı sistemidir.Sizlere sadece almak istediğiniz kart miktarına eş değer oranda 19 haneli bir şifre verilecektir.

Almış olduğunuz ukash pin kodunuzu kart geçen herhangi bir sitede üye olduktan sonra profil kısmında bulunan ukash logosuna tıkladıkta sonra şifrenize girmeniz gereklidir.Profil kısmına şifrenize girdikten sonra  kart miktarınız kadar para hesabınıza yüklenicektir.

Ukash Kullanım

  1. Ukash Şifresi Almalısınız
  2. Almış olduğunuz ukash şifresini kimse ile paylaşmayın ve alışveriş yapmak istediğiniz ukash kart geçen bir web sitesi belirleyin
  3. Almış olduğunuz ukash şifresi sadece bir kez ve 1 sene boyunca kullanmanız gereklidir.Ukash bakiyeniz bittikten sonra tekrar yeni bir kart alımı yapmanız gereklidir.
  4. Alışveriş yapmak istediğiniz web sitesini belirledikten sonra ödeme kısmına ukash ile ödemek istiyorum butonunu seçmelisiniz.Örnek olarak eğer 10 Euro luk bir Ukash şifreniz var ve bunun ile ödeme yapmak istiyor iseniz şifrenizi gerekli bölüme yazdıktan sonra tutar kısmına sadece 10 yazmalısınız.

Bir önceki yazımız olan Ukash Betsson başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir