Menü

Ukash nasıl kullanılabilir

14 Ekim 2016 - Genel

Sanal Dünya’da kredi kartının yerini alan Ukash Kart bugün artık online kullanıcıların vazgeçilmezi olmayı başarmış, e-ticarette güvenli hizmet vererek insanları derinden etkilemiştir.

İşlemlerin gerçekleştirilmesi için 19 haneli pik kodundan oluşan Ukash kart ile birçok online işlemi hızlı, güvenilir ve kesintisiz olarak gerçekleştirmeniz mümkündür. Yapmanız gereken tek şey Ukash kartın nasıl kullanılacağını anlamak. Son derece basit formatlı olarak tasarlanan kartın ön ödemeli yapısı ile dilediğiniz online siteden alışveriş yapabilir, çeşitli bahis ya da oyunlarda yer alabilir, hesabınızın bulunduğu kanallara parayatırabilirsiniz. İlk iş olarak bir Ukash kart satın almanız gerekmektedir. Bu işlem için yasal zemindeki siteleri tercih etmenizin ardından bir Ukash Türkiye kart sahibi olabilir hemen ardından kartınıza dilediğinizce bakiye yükleyerek yola çıkabilirsiniz.

Her geçen gün kullanıcı sayısı ve işlem alanı genişleyen Ukash kart ile artık online olarak birçok işlem yapmanız mümkün. Bunun için ise kartınızda bakiye bulunması ve her işleminiz için tek kullanımlık olan 19 hanelik pin koduna sahip olmanız yeterli olacaktır. İşleminiz sonunda kartınızda bakiye kalması durumunda bunu nakde çevirip hesabınıza yatırabilir veya bir sonraki işleminizde kullanmak üzere yeni bir şifre karşılığında kartınızda saklayabilirsiniz. Önemli olan işlemleriniz için tek kullanımlık olan kartlaraUkash para yatırma. Harcamalarınızı yatırdığınız miktar kadar gerçekleştirir ve bu sayede kredi kartlarında olduğu gibi fatura şoku yaşamaktan kurtulursunuz. Güvenilir online işlemler gerçekleştirmek istiyorsanız siz de hemen Ukash kart satın alın…

Bir önceki yazımız olan Havalandırma Sistemlerinin Önemi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir